stół interaktywny

Dawno już minęły czasy, w których dzieci wyprawiały swoje urodziny w domu, a gośćmi byli jedynie członkowie rodziny. Dzisiaj królują parki trampolin, parki linowe, małe SPA dla dziewczynek albo boiska piłkarskie dla chłopców. Urodziny wyprawia się też od dawna z animatorami na salach zabaw i okazuje się, że właśnie ta opcja nadal cieszy się największym zainteresowaniem. Jeśli masz w domu kilkulatka, który już niedługo będzie obchodził urodziny, dowiedz się, jak wyprawić mu najlepszą imprezę, podczas której z jego buzi nie będzie schodził uśmiech.

Dlaczego sala zabaw?

To obiekt stworzony z myślą o najmłodszych. Wyposażenie sali zabaw dostarcza ogrom rozrywki, atrakcji fizycznych, ale także tych, które wpływają na rozwój intelektualny, nie tylko motoryki ruchowej. W sali zabaw znajdziemy tzw. małpi gaj, zjeżdżalnie, baseny z kulkami, wszelaki przeszkody, a dla młodszych również bujaki, jeździki, miękki klocki czy samochodziki. Starszaki odbędą doskonałą zabawę na konsolach, nierzadko sala zabaw wyposażona jest także w stół interaktywny do zabaw samodzielnych bądź zespołowych. To miejsce, w którym każdy maluch znajdzie coś dla siebie i z całą pewnością nie będzie się nudzić.

Po co stworzono sale zabaw?

By dać moc uciech dzieciom, ale też garść odpoczynku rodzicom. Nie da się ukryć, że pobyt w tym miejscu daje chwilę odetchnienia. Dziecko wchodzi na salę, do krainy szalonej zabawy, rodzic zaś popija kawę i rozmawia ze znajomymi albo ma wreszcie czas na czytanie książki. Dorośli mogą być pewni, że podczas zabawy ich dziecko jest w pełni bezpieczne, bo na sali zabaw pracują opiekunowie, którzy czuwają nad bezpieczeństwem wszystkich. Co więcej, organizacja urodzin w takim obiekcie to jeszcze więcej zalet.

Dlaczego warto wyprawić urodziny na sali zabaw?

Dzieci będą na pewno zadowolone, ale organizacja urodzin w takim obiekcie to też atuty dla rodziców. W domu jest czysto, opieka nad zaproszonymi maluchami spoczywa na pracownikach sali zabaw. W trakcie urodzin zajmują się nimi animatorzy, którzy oferują moc dodatkowych atrakcji. Konkursy z nagrodami, robienie kolorowych tatuaży, malowanie buziek czy pompowanie rozmaitych balonów – na takie atrakcje mogą liczyć uczestnicy zabawy. Wszystko jest tutaj doskonale zorganizowane, łącznie z poczęstunkiem oraz tortem. Naprawdę o nic nie trzeba się martwić, wystarczy ustalić wszelkie warunki i cieszyć się świetnie spędzonym czasem. Z całą pewnością dziecko nie zapomni takich urodzin.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here