straż miejska

Teoretycznie praca w służbach mundurowych powinna być nie tylko traktowana z ogromnym poszanowaniem, ale również dobrze płatna. Pracujemy bowiem jako osoba, która codziennie ryzykuje swoim życiem dla wszyskich ludzi bez względu na wiek i płeć. Jaka jest prawda? To właśnie tę kwestię chcielibyśmy dzisiaj poruszyć i odpowiedzieć na nurtujące nas pytania. Kto nadaje się do tej pracy jako strażnik miejski?Ile jesteśmy w stanie zarobić? Przekonajmy się!

Przeczytaj też: https://www.zawody.pl/ile-zarabia-sie-w-strazy-miejskiej/ 

Kto nadaje się na idealnego kandydata na strażnika miejskiego?

Kto idealnie spełnił by się w takiej roli? Musi być to osoba, która posiada tak zwaną głowę na karku. Strażnik miejski nie może dać się ponieść, niezależnie od sytuacji w której się znajduje. Zawsze musi być opanowany, kulturalny oraz grzeczny. Kolejną kwestią jest sprawność fizyczna. Jeżeli problemem jest przebiegnięcie kilkuset metrów lub nawet kilometra bez robienia sobie przelew zadyszki co paręnaście sekund, najpewniej nie poradzimy sobie w takim zawodzie. Jako strażnik miejski musimy posiadać nienaganną opinię. To samo tyczy się też w pracy policjanta.

Zarobki strażnika miejskiego – ile zarabia strażnik miejski?

Jak wygląda praca strażnika miejskiego w przypadku zarobków? Według danych znajdujących się na portalu wynagrodzenia.pl podane zostały statystyki, które dokładnie opisują wysokość płacy strażnika Miejskiego. Pracownik na takim stanowisku zarabia w skali miesiąca 3590 zł brutto daje to kwotę 2619 zł netto. To drugi strażnik miejski w naszym kraju otrzymuje wynagrodzenie znajdujące się w przedziale od 3250 zł do 4490 zł. 25% najgorzej zarabiających strażników miejskich zarabia kwotę poniżej 3250 zł brutto. Na zarobki większe niż 4490 zł brutto może liczyć grupa wynosząca 25% najlepiej opłacanych strażników miejskich w naszym kraju. Wszystko to zależy jednak od stażu pracy, wykształcenia, a także wielkości województwa.

Zobacz też: http://www.pointsofview.pl/jak-wyglada-praca-w-strazy-miejskiej/

[Głosów:1    Średnia:4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here