subskrybowanie

Każdy przedsiębiorca powinien mieć na względzie z jednej strony ekonomię rozwiązań, które wdraża u siebie w firmie, z drugiej wygodę i wydajność pracowników, którzy wykonują dla niego pracę. Dostęp do nowoczesnego sprzętu i światowych technologii jest więc bardzo istotny, choć zazwyczaj kosztowny. Rozwiązaniem może być subskrybowanie sprzętu.

Subskrybowanie telefonu zamiast dużej inwestycji w sprzęt

Miesięczny budżet na subskrybowanie sprzętu, takiego jak telefon, nie musi być wysoki. Dzięki temu za relatywnie niewielką kwotę możliwy jest dostęp do sprawdzonych technologii, jak te spod znaku nadgryzionego jabłka, na przykład iphone pro 12. O ile jednorazowy wydatek na kilkanaście smartfonów mógłby być nie do udźwignięcia, o tyle koszty miesięcznej subskrypcji nawet w mniejszym przedsiębiorstwie nadal pozostają atrakcyjną alternatywą.

Krok w stronę ekologii

Takie modele, jak Iphone pro 12, zdołały sobie zaskarbić sympatię i zaufanie użytkowników. Tym lepiej więc, kiedy pozostają w obiegu, a nie kończą swój żywot tylko dlatego, że firma wypuściła nowy model. Takie firmy, jak Niesklep, dbają o to, by pozostały w obiegu. Tutaj sprzęt poddawany jest renowacji tak, że nosi tylko niewielkie ślady użytkowania. Działa jak nowy, a jego podzespoły pozostają sprawne. Dzięki temu, że trafia do kolejnych rąk w ramach subskrybowania sprzętu, więc Iphone Pro 12 czy też inne modele mogą przez kolejne lata usprawniać pracę następnym zespołom i poprawiać ich komunikację.

Prosta umowa

W takich miejscach jak Niesklep cały proces jest bardzo prosty. Umowa jest skonstruowana w taki sposób, aby wszystko było zrozumiałe, poza tym wszystko odbywa się online, bez konieczności wychodzenia z domu. Także realizacja jest szybka oraz uproszczona do minimum, więc można liczyć nie tylko na błyskawiczną dostawę nowoczesnych technologii, ale również regularną ich wymianę – w Niesklepie nawet co pół roku można spodziewać się nowego urządzenia.

Jak płacić za subskrybowanie?

Zasada jest taka sama, jak w serwisach streamingowych – płacisz za korzystanie bez konieczności nabywania czegoś na własność. W tym przypadku może być to na przykład Iphone pro 12. Najczęściej usługodawca bierze na siebie także ubezpieczenie czy serwis, więc nawet jeśli coś pójdzie nie tak lub przytrafi się usterka, możesz liczyć na wsparcie. Warto także zauważyć, że za taką usługę subskrybowania otrzymasz fakturę VAT, która wrzucisz w koszty prowadzenia działalności.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here