Zmiana koloru samochodu

Kupiłeś niedawno samochód i nie podoba Ci się jego kolor? A może po prostu znudził Ci się obecny kolor i zastanawiasz się jak najszybciej i najlepiej zmienić jego barwę? Jest na to lepszy sposób niż lakierowanie u lakiernika lub guma w sprayu! Czy myślałeś kiedykolwiek o oklejeniu auta folią?

Na czym polega oklejanie folią

Zmiana koloru samochodu za pomocą folii polega na nałożeniu na poszczególne elementy (albo cały samochód) płatów folii i działaniu określonej temperatury. Na początku jednak, auto musi zostać dokładnie umyte i odtłuszczone. Nie może też zawierać głębokich rys na lakierze, ponieważ nie przykryje ich folia. Dopiero po tym można zająć się właściwym oklejaniem z wykorzystaniem dużych fragmentów folii, co daje najefektywniejsze rezultaty, a na położonej warstwie nie widać połączeń.

Zalety foliowania samochodu

Zalet oklejania samochodów folią jest wiele. Jeżeli zamierzamy wykorzystywać samochód w celach reklamowych, możemy zdecydować się na personalizowany wydruk folii. Wybór dostępnych kolorów i wzorów przewyższa te fabryczne, więc foliowanie jest idealnym sposobem na wyróżnienie się z tłumu swoich samochodem. Obecnie coraz większą popularność zyskują matowe samochody, więc jeżeli komuś marzy się właśnie takie auto, wystarczy, że nałoży na nią matową folię. Oprócz tego, folię można zdjąć w dowolnym momencie, więc możliwy jest powrót do poprzedniego wyglądu.

Oklejanie samochodu zabezpiecza go również przed zużyciem i blaknięciem koloru oraz czynnikami zewnętrznymi np. brudem, promieniowaniem UV i drobnymi zarysowaniami. Można również zdecydować się na przezroczystą folię, która nie zmieni koloru auta, a jedynie zabezpieczy kondycję lakieru.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here