Hosting dla strony na wordpressie

0
985

Obsługa wordpressa stanowi jedną z podstawowych kwestii, które powinniśmy mieć na uwadze w procesie tworzenia własnej strony internetowej. Warto więc poświęcić kilka chwil na to, aby nauczyć się obsługi tego niezwykle przydatnego narzędzia.

WordPress to nic innego jak system zarządzania treścią, stworzony w języku PHP. Sprawne korzystanie z WordPressa umożliwia swobodne publikowanie oraz edytowanie treści na naszej stronie. WordPress wyposażony jest w wiele darmowych wtyczek, takich jak na przykład WooCommerce, czyli wtyczka służąca do tworzenia sklepu internetowego oraz zarządzania nim. Na szczęście obsługa WordPressa jest stosunkowo prosta, a w internecie istnieje całe mnóstwo poradników i kursów dotyczących tego zagadnienia.

Wybieramy hosting dla strony www

Warto więc od samego początku naszej przygody zainwestować w hosting, który umożliwi nam darmową instalację WordPressa. Jeśli zastanawiamy się gdzie kupić tani hosting dla strony www, to bardzo ciekawym rozwiązaniem może okazać się hosting wordpress z kru.pl. Koszt najtańszego hostingu wordpress, o pojemności 25 GB wynosi 9.90 zł za cały rok, co stanowi naprawdę atrakcyjną cenę. Jeżeli myślimy o stworzeniu własnej strony internetowej, musimy zainwestować w hosting posiadający certyfikat bezpieczeństwa, czyli tzw. certyfikat SSL. Wpływa on korzystnie na sposób postrzegania naszej strony internetowej, przez innych użytkowników. Umożliwia również bezpieczne przechowywanie danych, co jest niezwykle ważne podczas tworzenia, np. sklepu internetowego.

Na szczęście hosting dla strony na wordpressie w kru.pl oferuje darmowy certyfikat Let’s Encrypt, w związku z czym nie będziemy musieli martwić się o bezpieczeństwo naszej strony. Firma kru.pl oferuje wszystkie narzędzia niezbędne do stworzenia strony internetowej, ponieważ oprócz serwerów, za pośrednictwem strony kru.pl możemy wykupić i zarejestrować domenę. Domena to nic innego, jak nazwa naszej strony internetowej. Koszt najprostszej domeny zawierające rozszerzenie .pl wynosi około 10 złotych za cały rok.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here